Wielofunkcyjny wózek dla jednego lub dwójki dzieci<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">2</span> min read</span>

Rozpoczynając przygodę z macierzyństwem zaczyna się jednocześnie odpowiednie planowanie przyszłości dziecka. Przyszła matka i ojciec muszą sprostać wielu wyzwaniom, a na tym na czym powinni się skupić to rozpoczęcie realizacji i kompletowania wyprawki dla dziecka.

Jeszcze na długi czas przed planowanym porodem dobrze jest skompletować kilka podstawowych rzeczy dla malucha w tym wózek głęboki wielofunkcyjny z fotelikiem dziecięcym samochodowym, łóżeczko dla dziecka, ubranka lub kosmetyki dla noworodków i niemowląt. Oczywiście nowonarodzony maluch ma wiele innych potrzeb, jednak część z nich może być realizowana na bieżąco.

W zależności od posiadanych środków finansowych, rodzice mogą przebierać w różnych dostępnych ofertach, a we współczesnych czasach można kupić wszystko to, co potrzebne jest dla dziecka. Pierwszym najczęściej oraz najchętniej kupowanym produktem jest wózek wielofunkcyjny.

Wózek Uppababy Vista 2 to wózek wielofunkcyjny z systemem podróżnym, do którego można dołączyć fotelik samochodowy. Jest to wózek amerykańskiego producenta, przeznaczony dla jednego dziecka, bliźniaków lub dzieci, które są urodzone w niewielkim rozstępie czasowym.

Wózek Uppababy Vista 2 łatwo się montuje na stelażu, w prosty sposób można wpiąć gondolę, siedzisko spacerowe czy fotelik samochodowy Mesa i-Size oraz inne foteliki przy pomocy adapterów pochodzącej z oferty prezentowanego wózka.

Niezwykłą zaletą wózka jest to, że na stelażu można zamontować dwie gondole, dwa siedziska spacerowe lub fotelików samochodowych. Siedziska lub gondole montuje się kaskadowo jedna nad drugą, w wygodny więc sposób rodzice mogą zaglądać bez problemów do dwójki dzieci jednocześnie.

Wózek Uppababy Vista 2 jest w pełni regulowany, regulacji podlega podnóżek, przedłużana budka wózka, rączka teleskopowa. Wózek Uppababy Vista 2 łatwo się składa i przechowuje, w dodatku stelaż stoi samodzielnie, nie wymaga dodatkowej podpory. W takiej pozycji wózek jest bezpieczny, nie ulegnie przewróceniu lub uszkodzeniu.

Tak dobrze złożony wózek może być przechowywany w komórce, obok szafy oraz przewożony w samochodzie. Wózek posiada cztery amortyzowane z przodu oraz z tyłu, wygodne, duże koła EVA, w których przednie to koła skrętne. Wózek Uppababy Vista 2 wyposażony jest w wygodny i miękki materacyk do gondoli, dodatkową ochroną wózka z filtrem w budce, wykończenia wózka ze skóry licowej. Do zestawu wózka dołączana jest podwójna folia na deszcz oraz moskitiera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *