Koncerty w Poznaniu – na jakie koncerty czekamy w 2020 roku?<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">2</span> min read</span>

Z utęsknieniem czekamy na powrót do normalnego, społecznego życia i koncertów na żywo. W czasach izolacji warto robić plany związane z rozrywką, dlatego już dziś można zarezerwować bilety na najlepsze koncerty zaplanowane na jesień. Na jakie wydarzenia nie możemy się doczekać w Poznaniu?

Poniżej prezentujemy najciekawsze koncerty z trzech różnych obszarów muzycznych. Wszystkie grupy odwiedzą Poznań w październiku 2020 roku. Koncert Dubfire poniesie do tańca fanów klubowej elektroniki. God Is An Astronaut to zespół, na który czekają wielbiciele post- i space-rocka. Natomiast na koncert Fleshgod Apocalypse już bilety mogą kupić fani symfonicznego death metalu. Wszystkie wejściówki możesz zarezerwować tutaj: https://www.biletomat.pl/koncerty/poznan/

Dubfire 1 października w Klubie Tama

W ramach nowego cyklu czwartkowych wydarzeń Klub Tama organizuje w Poznaniu koncert zespołu Dubfire. 1 października masz szansę uczestniczyć w koncercie topowego artysty klubowej elektroniki. Amerykański producent i DJ irańskiego pochodzenia jest znany szerszej publiczności m.in. z świetnie przyjętego występu na Audioriver. Jego styl to fuzja techno, dark house i progressive house. Za konsolą stoi od lat, będąc jednym z najbardziej znanych przedstawicieli nurtu. Jego remiksy i występy na żywo w postaci rozbudowanych setów to dla wielu mistrzostwo świata. Już nie możemy się doczekać!

God Is An Astronaut 26 października w Klubie Tama

Również w Klubie Tama, również w październiku odbędzie się koncert grupy God Is An Astronaut. Formacja to przedstawiciele pogranicza gatunków post-rock i space-rock oraz jedna z najważniejszych grup instrumentalnych na tej scenie. W muzykę wplatają sporą dozę elektroniki – występy irlandzkiej grupy zbierają wyrazy uznania w Brazylii, Rosji, a nawet Chinach. Trasa w 2020 roku to celebracja 15-lecia wydania studyjnego albumu „All Is Violent, All Is Bright”, który dla wielu fanów jest najważniejszym krążkiem w historii zespołu. Na koncercie w Poznaniu masz szansę usłyszeć nie tylko utwory z tego krążka, ale również inne najlepsze kawałki zespołu God Is An Astronaut na żywo. Nie może Cię tam zabraknąć.

Fleshgod Apocalypse 28 października u Bazyla

Koncert Fleshgod Apocalypse to coś dla fanów mocnych, mrocznych brzmień. Legendarna formacja powraca do Polski, by zagrać dwa koncerty w Poznaniu i Warszawie. Mistrzowie symfonicznego symfonicznego death metalu będą promować swój najnowszy, okrzyknięty już mistrzowskim, album Veleno. Supportować Fleshogood Apocalypse będą Kanadyjczycy z Ex Deo, znani z fuzji epickiego death metalu z historyczną warstwą tekstową. Głównym tematem najnowszego albumu grupy, The Immortal Wars, są wojny punickie.

Czy wiesz, że na wszystkie wymienione wyżej koncerty możesz kupić bilet z możliwością zwrotu? To fajna opcja, jeśli nie jesteś jeszcze pewien swoich planów, a nie chcesz, by ktoś zajął Twoją miejscówkę. Spis wszystkich koncertów z tą możliwością i regulamin dostępny w zakładce Bilet Zwrotny.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *