Aktualny stan cyfryzacji w budownictwie

Aktualny stan cyfryzacji w budownictwie

On

Budownictwo jeszcze do niedawna stanowiło biurokratyczną twierdzę, gdzie wszystkie formalności należało załatwiać osobiście. Kolejki w urzędach dodatkowo się wydłużały przez konieczność poprawek do wniosków i uzupełnienia załączników. Czasochłonność formalności przewidzianych dla procesu inwestycyjnego była stałą bolączką deweloperów i osób prywatnych. Na szczęście…

Wszystko co musisz wiedzieć o stylu rustykalnym na wesele

Wszystko co musisz wiedzieć o stylu rustykalnym na wesele

On

Wesela w stylu rustykalnym są jednymi z najczęściej organizowanych w Polsce. W nadchodzącym sezonie 2022 również będzie on królował. Dlatego jest on górą od tylu lat, ponieważ ma w sobie niezwykłą naturalność i sielskość, które powodują, że niemal każdy powinien czuć się w nim dobrze i swobodnie. Kojarzony z drewnem i polnymi kwiatami, przywołuje dawne wspomnienia z beztroskich lat dzieciństwa spędzonego u babci. Czym tak naprawdę jest i jakie elementy go reprezentują?

Jakie są korzyści i zalety zielonych dachów?

Jakie są korzyści i zalety zielonych dachów?

On

W dzisiejszych czasach coraz to częściej spotyka się zielony taras na dachy w zabudowie nowoczesnych bloków bądź domków jednorodzinnych. Zielone dachy są w szczególności popularne w większych aglomeracjach, w których trudno jest znaleźć własne miejsce do odpoczynku, które będzie w pełni zielone i na świeżym powietrzu. Jakie wymogi techniczne musi spełnić zielony dach? Jakie są ich zalety i korzyści? Przeczytaj nasz artykuł, a uzyskasz odpowiedź na te i inne pytania.