Wesele w mieście? Zaskocz swoich gości<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">2</span> min read</span>

Jeżeli planujecie wesele, ale nie lubicie szablonowych rozwiązań, warto zorganizować je inaczej niż wszyscy. Dlatego, zamiast powielać pomysły znajomych, którzy decydują się na sielskie wesele na prowincji, wyraźcie swój gust i zaplanujcie dynamiczne wesele w mieście. Z dala od małomiasteczkowej atmosfery, w nowoczesnej sali bankietowej z wszelkimi udogodnieniami zorganizujecie przyjęcie, o jakim zawsze marzyliście.

Wesele w mieście – dlaczego warto?

Choć wesela na wsi mają spore grono swoich zwolenników, nie jesteście skazani na poszukiwanie sali bankietowej na prowincji czy pod miastem. Walory przyrodnicze tych okolic i tak schodzą na dalszy plan, w końcu większość gości przyjeżdża na wesele po to, by się wspólnie bawić. Oczekują więc wyśmienitej kuchni, profesjonalnej obsługi, a nierzadko też noclegu. Jakość obsługi w miastach jest znacznie wyższa niż na wsi, gdzie najczęściej zatrudnia się osoby bez przeszkolenia kelnerskiego. Przypadkowi pracownicy, niewystarczająca ilość miejsc noclegowych na miejscu czy też inne niedociągnięcia, wynikające z braku przygotowania, wzbudzają słuszne obawy. Dlatego jedyną opcją dla wymagających par jest organizacja urban wedding.

Powiedz TAK w Poznaniu!

Zwyczaj organizowania ślubu i wesela w miejscu zamieszkania panny młodej odchodzi do przeszłości. Dlatego możecie wybrać dowolne miasto w Polsce. Na szczęście w dużych aglomeracjach bez trudu znajdziecie hotele posiadające nastrojowe sale weselne Poznań jako stolica Wielkopolski przez cały rok przyciąga rzesze turystów i zwiedzających. Jeżeli czujecie sentyment do tego miasta, macie wspólne wspomnienia z nim związane albo jest Wam tutaj zwyczajne „po drodze”, warto rozważyć tę lokalizację. Poznań jest bardzo piękny i doskonale skomunikowany z resztą kraju.

Wybór sali weselnej w Poznaniu

Poznań to jedno z większych miast w Polsce. Imponuje nie tylko dużą powierzchnią, ale też ciekawą historyczną zabudową. Charakterystyczny Stary Rynek i reprezentacyjna ulica Świętego Marcina to jedne z bardziej atrakcyjnych tras spacerowych miasta. Możecie mieć to na uwadze, wybierając hotel w Poznaniu Stare Miasto leżące nieopodal sali bankietowej, w której zorganizujecie przyjęcie to dodatkowa atrakcja dla gości. Część z nich chętnie wybierze się na spacer, by ochłonąć po weselnych emocjach. Dlatego polecamy zorganizowanie wesela w zlokalizowanym w samym centrum miasta Hotelu Altus.

Hotel Altus Old Town – tu warto się bawić

Hotel Altus mieści się przy ulicy Świętego Marcina. Choć jest to serce tętniącego życiem miasta, obiekt zapewnia kameralną atmosferę. Goście mogą podziwiać niezapomniane widoki na panoramę Poznania. Hotel kusi także wyśmienitą kuchnią – szefowie kuchni po mistrzowsku łączą smaki kuchni europejskiej z regionalnymi specjałami. Co ważne, narzeczeni pragnący zorganizować przyjęcie weselne w hotelu Altus, otrzymają pomoc profesjonalnego koordynatora. Hotel organizuje wystawne imprezy rodzinne i konferencje biznesowe. Dzięki doświadczeniu dysponuje wykwalifikowanym zespołem kelnerskim. Przyjęcie weselne w poznańskim hotelu zaskoczy Waszych gości rozmachem i zachwyci wystrojem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *