Psychoterapeuta w Poznaniu<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">2</span> min read</span>

Psychoterapeuta to nie tylko zawód – to powołanie. W myśl tej zasady prowadzę swoją praktykę, która opiera się na wieloletnim doświadczeniu – Anna Kupiec.

Odebrałam gruntowne wykształcenie z dziedziny psychologii klinicznej. Jestem również magistrem informatyki w naukach eksperymentalnych. Takie połączenie sprawdza się w codziennej pracy z Pacjentami – ponieważ ułatwia wykorzystywanie najnowszych badań naukowych jako narzędzi do rozwiązywania problemów psychologicznych. Poza bazowym wykształceniem posiadam również dyplomy ukończenia różnorodnych kursów, takich, jak:

  • szkolenie z terapii traumy relacji: przywiązania i więzi (Neuro Affective Relational Model™ (NARM™) – 2 letnie;
  • kurs Psychoterapii Systemowej Rodzin;
  • szkolenie dot. terapii w traumie rozwojowej, depresji, lękach (EMDR – Eye Movement Desensitization and Reprocessing);
  • certyfikowane szkolenie z logoterapii ze specjalizacją z psychoterapii egzystencjalnej

Pomoc psychologiczna, którą mogą Państwo otrzymać w moim gabinecie, przybiera również formę warsztatów. Są one idealną formą dla wszystkich, którzy czują potrzebę rozwoju osobistego, w jednej bądź kilku sferach życia. Obiektywne spojrzenie na powielane przez siebie wzorce poznawcze czy emocjonalne to warunek późniejszego wprowadzania konstruktywnych zmian. Posiadam doświadczenie w organizowaniu oraz prowadzeniu specjalistycznych treningów rozwojowych.

Kompleksowe usługi psychoterapeutyczne w moim gabinecie mogą otrzymać zarówno dorośli, jak i dzieci oraz młodzież. Specjalizuję się w:

  • spotkaniach o charakterze indywidualnym – m.in. w terapii PTSD, zaburzeń obsesyjno – kompulsywnych, depresji, zaburzeń o podłożu lękowym, w leczeniu traum o różnorodnej etiologii;
  • psychoterapii par oraz całych rodzin – ze szczególnym naciskiem na leczeniu traumy relacji;
  • psychoterapii grupowej – w niewielkich grupach osób z podobnym problemem;
  • warsztatach rozwojowych;

Każdorazowo spotkanie jest poprzedzane wstępną konsultacją, której zadaniem jest określenie celu terapii, jak również częstotliwości wizyt w gabinecie. Przed wizytą konieczna jest rejestracja – telefoniczna lub mailowa. Gabinet posiada dogodną lokalizację w samych centrum Poznania. W przypadku osób niepełnoletnich na pierwsze spotkanie (konsultację) zapraszam z opiekunem prawnym.

Zważając na obecną sytuację post-pandemiczną dla zainteresowanych dostępne są również spotkania on-line – z wykorzystaniem programu Skype.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *