Najlepszy hotel w Poznaniu? Gdzie szukać taniego i dobrego noclegu?<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">2</span> min read</span>

Planujecie wyjazd do Poznania? Niezależnie od tego czy zamierzacie odwiedzić Poznań w celach służbowych, czy wybieracie się do stolicy Wielkopolski z rodziną bądź z grupą znajomych, komfortowy, a zarazem niedrogi nocleg z pewnością się przyda. Gdzie taki znaleźć? Poniżej kilka wskazówek. Zachęcamy do lektury!

Dobry nocleg – na co zwrócić uwagę?

Wielkie poszukiwania warto zacząć od określenia własnych potrzeb czyli tego, czy szukamy hotelu w Poznaniu, który zapewni nam odpowiednie warunki do pracy czy też obiektu przystosowanego dla dzieci, a może romantycznego zakątka na wyjazd z drugą połówką. Gdy już znajdziemy w internecie ‒ bo właśnie tam ogromna większość rozpoczyna poszukiwania, warto zwrócić uwagę na takie kwestie, jak:

  • Możliwość odwołania rezerwacji bez konieczności zapłaty za pobyt. Znajdziemy hotele, w których można odwołać rezerwację bez żadnych konsekwencji, ale również obiekty, w przypadku których odwołanie noclegu związane jest z utratą wpłaconej zaliczki a nawet całej kwoty za pobyt.
  • Lokalizacja ‒ choć Poznań jest bardzo dobrze skomunikowanym miastem, warto sprawdzić, gdzie zlokalizowany jest wybrany przez nas hotel i jak daleko znajduje się od miejsc, które nas interesują, na przykład od Starego Rynku, palmiarni, Międzynarodowych Targów Poznańskich czy dworca PKP.
  • Wielkość i standard pokoi – kolejna kwestia to sprawdzenie wielkości i standardu pokoi. Dobrze jest dokładnie obejrzeć zdjęcia oraz poczytać opinie poprzednich gości. Warto zwrócić uwagę na to czy w pokoju jest czajnik elektryczny czy hotel zapewnia gościom gorącą wodę na herbatę lub czy istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka.

Cena noclegu w Poznaniu

Zakres cen oferowanych przez poznańskie hotele jest bardzo szeroki. Jeśli zależy nam na tym, by koszt noclegu był jak najniższy, najlepszym rozwiązaniem będzie dokładne porównanie ofert kilku obiektów. Warto też podkreślić, że wiele osób obawia się, że za niższą ceną noclegu stoi niski standard usług – nie zawsze jest to prawdą. Znajdziemy hotele w dość niskiej cenie, których oferta spełnia wysokie standardy.

Expolis Residence ‒ hotel w sercu Poznania 

Wszystkim poszukującym dobrego a zarazem niedrogiego noclegu w Poznaniu podpowiadamy, że godną uwagi ofertę przygotował hotel Expolis Residence. Ów hotel zlokalizowany jest na Łazarzu, a oferuje komfortowe noclegi dla studentów, rodzin, biznesu, turystów, a także noclegi pracownicze dla pracowników średniego szczebla. Goście do dyspozycji mają pokoje o różnej wielkości.

Podsumowanie

Komfortowy nocleg w dobrej lokalizacji w Poznaniu wcale nie musi kosztować majątku. Wystarczy dobrze przeanalizować własne potrzeby, porównać kilka ofert, prześledzić ceny i gotowe. Wszystkim zainteresowanym podpowiadamy, że warto zapoznać się z propozycjami  Expolis Residence.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *