Najciekawsze grudniowe imprezy muzyczne w Poznaniu<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">3</span> min read</span>

Grudzień 2019 jest pełen niespodzianek. Nadchodzące w tym okresie imprezy ucieszą przede wszystkim fanów muzyki estradowej. W planie jest także koncert polskiego zespołu wykonującego muzykę elektroniczną. Będziemy mieli również okazję zobaczyć występ w wydaniu „Booze & Glory”.

Widowisko z udziałem polskich gwiazd estradowych

Jeśli kochasz występy na żywo i nie chcesz się nudzić w pierwszy weekend grudnia, to nie może Cię zabraknąć na „2Tribute to”. Widowisko jest częścią cyklu 12 koncertów organizowanych w największych miastach Polski. Wydarzenie ma na celu upamiętnienie nieżyjących już gwiazd zagranicznych, których utwory są klasykami w dziedzinie muzyki światowej. „2 Tribute to”  to pewnego rodzaju hołd i pokłon w stronę takich artystów, jak Prince, Michael Jackson, George
Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury, John Lennon. Utwory wykonają takie gwiazdy, jak Janusz Radek, Kasia Cerekwicka, Andrzej Piaseczny, Tatiana Okupnik, Krzysztof Cugowski, Kasia Moś, Tomasz „Tomson” Lach, Baron, Ania Dąbrowska i Justyna Steczkowska. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat wydarzenia, wejdź na stronę: https://rytmy.pl/wydarzenia/poznan/ Tam też kupisz bilety na koncert.

Coś dla fanów Punk Rocka

Grudzień w Poznaniu nie zawiedzie również wielbicieli cięższych rytmów. 15 grudzień to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na żywo członków zespołu „Booze & Glory”. Ta londyńska grupa muzyczna od lat wykonuje muzykę z gatunku Oi! Ich utwory znane są na całym świecie. Kawałek zatytułowany „London Skinhead Crewa” na portalu YouTube ma już przeszło 17 milionów wyświetleń. Koncert jest częścią koncertowej trasy. W Polsce zaplanowane są dwa przystanki, w tym jeden w Poznaniu. Na koncercie gościnnie zagrają jeszcze dwie punkowe kapele: Giuda i The Analogs.  Imprezy nie można przegapić.

Kamp w poznańskim klubie Tama

15 grudnia będzie również  można zobaczyć występ w wydaniu polskiego zespołu wykonującego muzykę elektro pop. Charakterystyczne dla tego typu muzyki są melodyjne brzmienia synth pop przemieszane z rytmami francuskiego house’u i chill-wave’u. Grupa muzyczna została założona w Łodzi w 2007 roku. Pierwszy studyjny album wydała w roku 2012. Trzeci z najbardziej rozpoznawalnych krążków  zatytułowany „Dare” wyszedł w 2018 roku.

Wydarzenie jest częścią trasy koncertowej, której przyczynkiem jest najnowszy album zespołu zatytułowany „Live” – na płytę składają się kawałki, które powstały podczas ich letnich festiwali. 15 grudnia to doskonała okazja dla tych, którzy kochają dobrą muzykę elektro w wydaniu na żywo! Jeśli jesteś jedną z  tych osób, nie może Cię tam zabraknąć.

Blue Note Jazz Club zaprasza na występ Renaty Przemyk

Artystka zagra dla Was już 13 grudnia! Wszyscy, którzy znają twórczość wokalistki doskonale wiedzą, jak dobre są występy w jej wykonaniu. Widowiska z jej udziałem są niezwykle angażujące, nie tylko przez wzgląd na jej wokal, ale również za sprawą poetyckiej liryki. Renata Przemyk to wielka gwiazda muzyki estradowej, nagradzana za swoją twórczość wieloma nagrodami, wielokrotnie też wyróżniana. Tym razem będziemy mieli przyjemność oglądać ją na żywo w jednym z poznańskich klubów. Warto już teraz zarezerwować bilety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *