Karnawał w Poznaniu – sprawdź których imprez nie możesz pominąć<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">3</span> min read</span>

Karnawał to czas, w którym należy się bawić. Dlatego nie warto tracić czasu na siedzenie w domu – wybierz się na koncerty w Poznaniu, które zapowiadają się niezwykle obiecująco. Oto 3 propozycje karnawałowym imprez w stolicy Wielkopolski, na których nie może Cię zabraknąć. Dwie zaplanowano na styczeń, jedna odbędzie się w lutym.

Trzy imprezy o różnych charakterach muzycznych

Zestawiliśmy trzy wydarzenia o nieco innym charakterze muzycznym. Kortez to przedstawiciel alternatywnego popu i rocka. Smolasty reprezentuje R’N’B, rap i pop. Natomiast muzyka Ronnie Ferrari prezentuje nietypowe połączenie disco polo, hip-hopu, muzyki folkowej i techno. Jest w czym wybierać – zobacz wszystkie imprezy w Poznaniu, zaplanowane na styczeń i luty 2020.

Kortez – 23 stycznia w Tamie

Kto nie zna takich utworów jak „Hey Wy”, „Zostań”, „Już nie pamiętam” czy „Dobry moment”? To flagowe utwory Korteza, który zdobył polską scenę muzyczną zaledwie kilka lat temu. Muzyk zaplanował ze swoim zespołem dużą trasę koncertową w kilkudziesięciu polskich miastach. Jednym z punktów programu jest koncert w Poznaniu. W Klubie Tama usłyszysz – oprócz najbardziej znanych kawałków Korteza – również nowości. Wokalista z zespołem planuje zdradzić publiczności utwory, które ma zaprezentować na najnowszej płycie. Ta ma ukazać się już na wiosnę. Tymczasem warto wybrać się na poznański koncert Korteza i posłuchać jego muzyki i wokalu na żywo.

Smolasty – 24 styczna w Próżności

Dzień później, 24 stycznia, możesz wybrać się na koncert Smolastego w Poznaniu. Ten młody wokalista, raper i producent jest ceniony za wprowadzanie na polską scenę muzyczną wiele świeżych brzmień. Zapełnia nisze dla słuchaczy alternatywnych dźwięków. Jego najpopularniejsze utwory, takie jak Fake Love, Uzależniony, Raj są cenione przede wszystkim przez młodych słuchaczy. O 20.00 otwarcie Klubu Próżność. Smolasty wystąpi o godzinie 22 – przed nim suport MZ & JN’D. Możesz kupić standardową wejściówkę lub bilet VIP, który zapewnia możliwość spotkania i zrobienia sobie zdjęcia z artystą! Do tego organizatorzy dorzucają plakat z autografem i możliwość wejścia do klubu bez kolejki na 20 minut przed jego otwarciem. Osoby niepełnoletnie mogą wejść na koncert tylko za okazaniem zgody uczestnictwa opiekunów prawnych.

Ronnie Ferrari – 5 lutego w Próżności

5 lutego szykuje się też gratka dla fanów muzyki Ronniego Ferrari. Ten młody twórca jest znany szerszej publiczności za sprawą tegorocznego, wielkiego hitu „Ona by tak chciała”. Ten utwór albo się kocha, albo nienawidzi – jest to nietypowe połączenie disco polo, hip-hopu, muzyki folkowej i techno. Utwór zawładnął stacje radiowe i kluby w całej Polsce – tym razem masz okazję posłuchać go na żywo. Impreza, której główną gwiazdą będzie Ronnie, organizuje Paderek – najpopularniejsza szkoła w Poznaniu. Bilet na koncert zawiera opłatę za after party. Wstęp dla osób powyżej 16 roku życia, dlatego na koncercie możesz spodziewać się głównie nastoletnich imprezowiczów oraz studentów. Osoby niepełnoletnie wchodzą za okazaniem zgody uczestnictwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *