Gdzie zorganizować przyjęcie w Gdańsku – praktyczne wskazówki<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">3</span> min read</span>

Organizacja przyjęć okolicznościowych takich jak: urodziny, imieniny, chrzciny, komunie, wesela, rocznice, jubileusze, a także imprezy firmowe wymaga stworzenia odpowiedniej oprawy całości uroczystości oraz zapewnienia właściwej infrastruktury gastronomicznej. Żeby uroczystości stały się wyjątkowe, a goście spędzili miło czas, należy wybrać salę otwartą na tego typu wydarzenia. Osoby z Gdańska szukające wyjątkowego miejsca pozwalającego zorganizować niezapomniane imprezy okolicznościowe mogą znaleźć na mapie miasta wiele ciekawych i niesamowitych lokali mieszczących się w pięknych oraz nowoczesnych obiektach. Poniżej podpowiadamy, gdzie można zorganizować przyjęcia w Gdańsku.

Sale okolicznościowe Gdańsk – gdzie szukać inspiracji?

Miejsc na organizację uroczystości w Gdańsku można znaleźć wiele. Podczas wyboru lokalu niezwykle ważne okazuje się sprecyzowanie oczekiwań osób organizujących uroczystość, a także zaproszonych gości. Istotne są także preferencje estetyczne aranżacji wnętrz. Jeżeli nie wiesz jaką oprawę stylistyczną uroczystości wybrać, możesz postawić na nowoczesne lub klasyczne akcenty dekoracyjne, które okazują się najbardziej uniwersalne, a jednocześnie gustowne.

Jeśli chodzi o sale okolicznościowe Gdańsk ma wiele do zaoferowania. W zależności od charakteru przygotowywanego przyjęcia można je zorganizować w rozmaitych miejscach, między innymi: w kameralnej tawernie, w dworku gościnnym, w klimatycznej karczmie ze staropolskim akcentem, w modnym klubie tanecznym, a także w nowoczesnej restauracji hotelowej.

Dlaczego warto wybrać salę w hotelu?

W sezonie letnim można wybrać na organizację uroczystości okolicznościowych miejsca pozwalające na świętowanie w plenerze pod chmurką w scenerii ogrodu lub w pobliżu plaży. Jednak największe korzyści przynosi organizacja imprez okolicznościowych w restauracji hotelowej. Pierwszą korzyścią jest możliwość zorganizowania noclegu dla gości spoza miasta bez konieczności dojazdu do innego obiektu.

Drugą zaletą okazuje się bogate zaplecze gastronomiczne – sale w hotelach zostały przystosowane na obsłużenie dużej liczby gości na rozmaitych przyjęciach okolicznościowych. Kolejnym plusem okazuje się lokalizacja obiektu w pobliżu atrakcji turystycznych. Warto także pamiętać o tym, że hotele oferują możliwość korzystania z basenu, sauny, fitness, strefy SPA i sal zabaw dla dzieci.

Jeśli chodzi o obiekt, w którym znajduje się zarówno restauracja, jak i hotel Gdańsk nad morzem oferuje duże możliwości. Takim miejscem okazuje się Hotel Arkon Park znajdujący się blisko plaży. Oferuje on noclegi w pokojach z widokiem na morze, a także posiada nowoczesną restaurację i sale pozwalające zorganizować rozmaite imprezy okolicznościowe.

Nadmorskie krajobrazy, liczne zabytki na Starym Mieście w Gdańsku, Jarmark Dominikański, rozmaite muzea oraz wiele innych atrakcji sprawią, że goście przybywający na uroczystości okolicznościowe z innych regionów Polski będą zachwyceni pobytem w Trójmieście. Organizując przyjęcie zasiadane lub ze szwedzkim stołem, można zaproponować jako jedną z atrakcji krótką wycieczkę z przewodnikiem po Gdańsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *