Dlaczego Poznań to idealne miejsce na konferencję?<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">2</span> min read</span>

Konferencje najlepiej organizować w miastach, gdzie ma się do dyspozycji duży wybór odpowiednich miejsc, do których wszyscy oddelegowani współpracownicy mogą dotrzeć bez większych problemów z dojazdem. W Poznaniu organizuje się całą masę konferencji choćby przez fakt, że działa tu wiele firm z różnych branż. Warto się jednak zastanowić, gdzie dokładnie zorganizuje się takie spotkanie, aby nie obciążać budżetu zbyt wysokimi kosztami, a konferencja przebiegła komfortowo i w skupieniu całego zespołu.

Konferencja w Poznaniu – centrum czy obrzeża miasta?

Mogłoby się wydawać, że to centrum miasta i jego okolice są najlepszym wyborem na konferencję. Za taką decyzją przemawia głównie szeroki wybór sali konferencyjnych oraz łatwy dojazd i to nie tylko prywatnymi samochodami, ale także z pomocą komunikacji miejskiej czy nawet połączeń kolejowych. Warto jednak pamiętać, że organizacja spotkania w centrum miasta ma także swoje wady.

Przede wszystkim wynajęcie sali konferencyjnej zlokalizowanej w samym centrum jest rozwiązaniem znacznie bardziej kosztownym. Wybierając miejsce na konferencję w Poznaniu zlokalizowane nieco bardziej na obrzeżach miasta, można sporo zaoszczędzić na samym wynajmie sali. Warto wspomnieć także o trudnościach związanych ze znalezieniem wolnych miejsc parkingowych. W centrum Poznania zdecydowana większość parkingów wymaga opłaty postojowej, a i tak często nie łatwo znaleźć na nich wolnego miejsca.

Obrzeża miasta nie niosą ze sobą wymienionych trudności, jednocześnie wciąż pozwalając na łatwy i szybki dojazd z centrum. Co więcej, obiekty zlokalizowane poza centrum zapewniają ciszę i spokój niezbędne do skupienia przy pracy.

Miejsce na konferencję w Poznaniu? Hotel Lechicka!

Gdzie zorganizować konferencję w Poznaniu? Najlepiej w hotelu Lechicka, do którego można dojechać z centrum miasta w zaledwie kilkanaście minut. Żadnych problemów z dojazdem, bezpłatny parking przed obiektem i elastyczne ceny to cechy, które przyciągają do hotelu wiele firm.

Hotel Lechicka udostępnia 4 sale konferencyjne z widokiem na panoramę Poznania. Sale znajdują się na najwyższym piętrze budynku, tworząc w ten sposób wygodną strefę do pracy oddzieloną od reszty ośrodka. Poza komfortowymi warunkami, w hotelu można liczyć także na kompleksową obsługę z usługami gastronomicznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *