Desgen – najlepsze usługi CNC dla klientów z Poznania<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">2</span> min read</span>

Desgen to działająca na terenie Poznania firma, której głównym profilem działalności jest profesjonalna obróbka CNC, także na skalę przemysłową. Zaawansowany park maszynowy pozwala na frezowanie w różnych materiałach, w tym na cięcie plexi i wycinanie w sklejce. Poznań jest regionem, dla którego Desgen przygotowało szczególnie atrakcyjną ofertę. Wykonana przez tę firmę obróbka skrawaniem w Poznaniu to usługi zorientowane na produkcję jednostkową oraz seryjną.

Oferta Desgen dla odbiorców z Poznania

Firma Desgen współpracuje z klientami różnych branż, a usługi CNC Poznań obejmują precyzyjne wycinanie kształtów, w tym obróbkę w 2 lub 3 osiach, czyli frezowanie 3D z gotowych projektów CAD. Popularne jest cięcie sklejki Poznań. Oprócz standardowego wykrawania drewna czy blatów drewnopodobnych, mocne frezy używane w maszynach pozwalają na precyzyjne cięcie plexi. Poznań jest dużym miastem, ale jeśli chodzi o wykrawanie z tworzyw sztucznych, Desgen prezentuje najlepszą ofertę.

Obróbka CNC – wycinanie w różnych materiałach

Zaawansowane centum obróbcze Desgen pozwala na wycinanie CNC w Poznaniu w różnych materiałach, z zachowaniem pełnej powtarzalności. Każdorazowo, schemat pracy frezarki CNC musi być zgodny z projektem w pliku CAD. Maszyny wykorzystywane do wycinania to urządzenia 4-osiowe, zapewniające maksymalną wydajność. Obsługiwane materiały to przede wszystkim:

  • Drewno i drewnopochodne – sklejka, MDF, OSB i HPL. Nowoczesne
  • grawerowanie w drewnie Poznań
  •  jest sposobem na stworzenie oryginalnych brył
  • Tworzywa sztuczne – plexi i styrodur. Precyzyjna
  • obróbka CNC Poznań
  • pozwala uzyskać dow
  • olny kształt geometryczny z plexi
  • Metale miękkie, takie jak aluminium.
  • Frezowanie aluminium
  • pozostaje jedną z najbardziej wydajnych metod obróbki tego materiału

Do czego wykorzystywana jest obróbka CNC w Poznaniu?

Przemysłowe frezowanie Poznań to technika wykorzystywana do produkcji materiałów reklamowych, mebli i wielu innych elementów. Frezowanie drewna w Poznaniu jest jednym z etapów powstawania mebli ze sklejki i blatów stołowych, a frezowanie krzeseł nadaje im charakterystyczny kształt. Jeśli chodzi o cięcie sklejki Poznań, uzyskane w ten sposób produkty służą za szyldy, potykacze lub logo do powieszenia na elewacji budynku. Bez względu na przeznaczenie, specjaliści Desgen pomogą Ci stworzyć odpowiedni CNC projekt w Poznaniu

Dlaczego Desgen? Wybierz najlepszych

Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań, cięcie CNC Poznań z naszą firmą to dobry wybór. Oferujemy wysokiej jakości frezowanie w drewnie w Poznaniu, oraz obróbkę sklejki i metali miękkich. Dotychczasowi klienci chwalą konkurencyjne ceny i krótki czas realizacji zleceń. Ponieważ wykonujemy obróbkę w różnych materiałach, pomożemy Ci wybrać odpowiedni na potrzeby Twojego projektu. Możesz nam zaufać – chętnie nawiążemy współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *