4 powody, dla których warto korzystać z aplikacji do parkowania<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">2</span> min read</span>

Rozwój nowoczesnych technologii wszystkim ułatwia codzienne życie. Doskonale wiedzą o tym kierowcy – z myślą o nich powstają rozwiązania usprawniające czynności związane z posiadaniem samochodu. Mowa tutaj m.in. o parkowaniu.

Oszczędność czasu

Aplikacja Pango to doskonały sposób na szybkie i wygodne parkowanie. Aplikacja – Poznań to doskonały przykład miasta, gdzie się ona przydaje – umożliwia przede wszystkim płacenie za postój przez telefon, bez konieczności korzystania z parkomatu. Co więcej, dzięki niej smartfon zapamiętuje położenie auta, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na szukanie pojazdu – taka opcja jest bardzo pomocna przede wszystkim na dużych parkingach, na których łatwo się zgubić.

Prosta rejestracja

Aplikację do parkowania można zainstalować zarówno smartfonach z Androidem, jak i na iPhone’ach. Rejestracja w niej zajmuje dosłownie chwilę, niemniej wypada nadmienić, że nie jest to jedyna metoda zarejestrowania się w omawianym systemie mobilnych płatności za parkowanie. Aplikacja – Gniezno to kolejne miasto, w którym kierowcy z niej korzystają – oczywiście jest potrzebna później, ale zarejestrować się można także przez telefon lub za pośrednictwem elektronicznego formularza zamieszczonego na stronie systemu.

Oszczędność pieniędzy

Następną ważną zaletą aplikacji do parkowania jest to, że kierowca płaci wyłącznie za rzeczywisty czas postoju. Standardowo na płatnych parkingach opłaty są naliczane za każdą rozpoczętą godzinę parkowania. Aplikacja posiada z kolei opcję sekundowego naliczania. Należy jednak pamiętać o tym, że dotyczy to tylko określonych parkingów obsługiwanych przez partnerskie firmy współpracujące ze wspomnianym systemem.

Funkcjonalność

Aplikacja do parkowania jest dostępna dla klientów prywatnych oraz dla firm. Umożliwia ona szybkie rozpoczynanie, przedłużanie oraz zakańczanie czasu parkowania – w zależności od indywidualnych potrzeb. Kierowca nie musi w tym celu udawać się na parking – wystarczy, że wybierze odpowiednią funkcję w aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *