Wielofunkcyjny wózek dla jednego lub dwójki dzieci<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">2</span> min read</span>

Rozpoczynając przygodę z macierzyństwem zaczyna się jednocześnie odpowiednie planowanie przyszłości dziecka. Przyszła matka i ojciec muszą sprostać wielu wyzwaniom, a na tym na czym powinni się skupić to rozpoczęcie realizacji i kompletowania wyprawki dla dziecka.

Jeszcze na długi czas przed planowanym porodem dobrze jest skompletować kilka podstawowych rzeczy dla malucha w tym wózek głęboki wielofunkcyjny z fotelikiem dziecięcym samochodowym, łóżeczko dla dziecka, ubranka lub kosmetyki dla noworodków i niemowląt. Oczywiście nowonarodzony maluch ma wiele innych potrzeb, jednak część z nich może być realizowana na bieżąco.

W zależności od posiadanych środków finansowych, rodzice mogą przebierać w różnych dostępnych ofertach, a we współczesnych czasach można kupić wszystko to, co potrzebne jest dla dziecka. Pierwszym najczęściej oraz najchętniej kupowanym produktem jest wózek wielofunkcyjny.

Wózek Uppababy Vista 2 to wózek wielofunkcyjny z systemem podróżnym, do którego można dołączyć fotelik samochodowy. Jest to wózek amerykańskiego producenta, przeznaczony dla jednego dziecka, bliźniaków lub dzieci, które są urodzone w niewielkim rozstępie czasowym.

Wózek Uppababy Vista 2 łatwo się montuje na stelażu, w prosty sposób można wpiąć gondolę, siedzisko spacerowe czy fotelik samochodowy Mesa i-Size oraz inne foteliki przy pomocy adapterów pochodzącej z oferty prezentowanego wózka.

Niezwykłą zaletą wózka jest to, że na stelażu można zamontować dwie gondole, dwa siedziska spacerowe lub fotelików samochodowych. Siedziska lub gondole montuje się kaskadowo jedna nad drugą, w wygodny więc sposób rodzice mogą zaglądać bez problemów do dwójki dzieci jednocześnie.

Wózek Uppababy Vista 2 jest w pełni regulowany, regulacji podlega podnóżek, przedłużana budka wózka, rączka teleskopowa. Wózek Uppababy Vista 2 łatwo się składa i przechowuje, w dodatku stelaż stoi samodzielnie, nie wymaga dodatkowej podpory. W takiej pozycji wózek jest bezpieczny, nie ulegnie przewróceniu lub uszkodzeniu.

Tak dobrze złożony wózek może być przechowywany w komórce, obok szafy oraz przewożony w samochodzie. Wózek posiada cztery amortyzowane z przodu oraz z tyłu, wygodne, duże koła EVA, w których przednie to koła skrętne. Wózek Uppababy Vista 2 wyposażony jest w wygodny i miękki materacyk do gondoli, dodatkową ochroną wózka z filtrem w budce, wykończenia wózka ze skóry licowej. Do zestawu wózka dołączana jest podwójna folia na deszcz oraz moskitiera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *